Канцеларија за
главу КСИАМЕН бр.71-87, пут ЛИАНТАНГ, СЕВЕРНА ИНДУСТРИЈСКА ЗОНА, ЈИМЕИ КСИАМЕН 361021 КИТАЈСКА
ТЕЛ: 86-592-6689006 / 08
ФАКС: 86-592-6689007 / 01
Е-маил:  екпорт@фк-беаринг.цом
НАНАН ФАБРИКА
Но.132 ПЕНГМЕИ Роад Нанан града Фујиан 362300 Кина
ТЕЛЕФОН: 86-595-86396027
факс: 86-595-86382510
Е-mail: екпорт@фк-беаринг.цом